• Znížená cena

Yuzen Washi Origami Box (6x6cm)

8,90 €
5,34 € Zľava 40%

Origami papier Washi - tradičný, ručne robený japonský papier so vzormi, ktoré sú známe ako Yuzen. Nádherný papier s krásnou štruktúrou a vzormi v luxusnej krabičke ozdobenej washi papierom.

Yuzen washi narezaný na veľkosť 6 x 6 cm s origami presnosťou. Táto origami washi sada obsahuje 200 ks papiera, rôznych vzorov (v každej krabičke iné - náhodné vzory), z druhej strany bielych.

Yuzen washi je vhodný na origami, scrapbooking, bytové dekorácie, pohľadnice, deocupage, papierové šperky a iné tvorenie z papiera.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Čo je japonský papier Washi?

Japonský papier Yuzen washi je ručne robený a farbený tradičnými metódami. Yuzen Washi pochádza priamo z Japonska, kde ho vyrábajú malé rodinné podniky tradičnými metódami. NIekedy sa mu hovorí aj Chiyogami. Slovo Yuzen zase predstavuje vzory, ktoré boli pôvodne navrhnuté pre maľovanie na tradičné japonské kimoná. Chcete vedieť viac?

Pozrite si seriál o washi papieri na CreaMia blogu. Dozviete sa v ňom ako sa washi vyrába, aké druhy japonského papiera existujú, ako poznáte pravý washi od falošného, o japonskej symbolike na washi papieroch, ako sa dá japonský papier washi použiť. 

Washi
wset-box