Oranžový trblietavý sprej Kaisermist Orange
  • Oranžový trblietavý sprej Kaisermist Orange
  • Oranžový trblietavý sprej Kaisermist Orange na bielom papieri
  • Oranžový trblietavý sprej Kaisermist Orange na čiernom papieri
  • Ružový a oranžový trblietavý sprej Kaisermist na bielom papieri (príklad použitia)
  • Trblietavé spreje Kaisermist  Orange a Lime na bielom papieri (príklad použitia)
  • Spreje KaiserMist na drevenom povrchu - ukážka trblietavého efektu (príklad použitia)
  • Spreje KaiserMist Pink, Orange a Shiraz použité na zafarbenie kvetín na mixed media ATC kartičkách (príklad použitia)
  • Spreje KaiserMist Pink, Lime, Orange a Wisteria použité na zafarbenie mixed media ATC kartičiek (príklad použitia)
  • Spreje KaiserMist Pink, Orange, Yellow, Shiraz a Wisteria použité na zafarbenie mixed media ATC kartičiek (príklad použitia)

Oranžový trblietavý sprej Kaisermist Orange

4,90 €
Odosielame do 2 pracovných dní.

Oranžový sprej Kaisermist s jemným trblietavým efektom.

Spreje KaiserMist sú ideálny scrapbooking a mixed media. Spreje KaiserMist majú krásne žiarivé farby a výbornú kryciu schopnosť. Trblietavé spreje KaserMist sú vhodné na použitie so šablónami alebo voľné sprejovanie farebných plôch. Možno použiť aj so štetcom podobne ako vododé farby. Po použití svoch alebo viacerých farieb sa jednotlivé odtiene pekne prekryjú a vytvoria nádherné farebné prechody. 

Po zaschnutí sú trblietavé spreje KaiserMist vodeodolné na poréznych povrchoch (papier, textile, drevo apod.). Neobsahujú kyseliny, preto sú bezpečné aj pre použitie na scrapbooking, priamo na fotografiách. Na stredne porézne povrchy (napríklad šepsované plátno) sú čiastočne vodeodolné.

Obsah: 30 ml

Množstvo
Skladom

Prečítajte si malú recenziu sprejov KaiserMist -  ako vyzerajú, ako sa miešajú, na akom podklade najlepšie držia, či sú vodeodolné, ako ich ja používam apod.

Spreje KaiserMist rada používam vo svojej tvorbe. Páči sa mi na nich najmä to, že trblietavý efekt je veľmi jemný a decentný. Mám rada tiež ich krásne žiarivé farby. Veľmi dobre sa medzi sebou kombinujú, viem, že môžem skombinovať hociktoré dve alebo tri alebo dokonca aj viac farieb a budú sa k sebe hodiť. Nižšie si môžete pozrieť video-návody na niektoré projekty, v ktorých tieto spreje používam. 

Spreje KaiserMist som použila na zafarbenie kvetín pri vytváranií týchto mixed media ATC kartičiek na tému Magic Garden:

KM108