Šedý trblietavý sprej Kaisermist Winter Grey
  • Šedý trblietavý sprej Kaisermist Winter Grey
  • Šedý trblietavý sprej Kaisermist Winter Grey na bielom papieri
  • Šedý trblietavý sprej Kaisermist Winter Grey na čiernom papieri
  • Šedý a čierny trblietavý sprej Kaisermist na bielom papieri
  • Spreje KaiserMist na drevenom povrchu - ukážka trblietavého efektu (príklad použitia)
  • Vianočný obrázok, na ktorý som použila sprej KaiserMist Winter Grey (príklad použitia)

Šedý trblietavý sprej Kaisermist Winter Grey

4,90 €

Šedý sprej Kaisermist s jemným trblietavým efektom.

Spreje KaiserMist sú ideálny scrapbooking a mixed media. Spreje KaiserMist majú krásne žiarivé farby a výbornú kryciu schopnosť. Trblietavé spreje KaserMist sú vhodné na použitie so šablónami alebo voľné sprejovanie farebných plôch. Možno použiť aj so štetcom podobne ako vododé farby. Po použití svoch alebo viacerých farieb sa jednotlivé odtiene pekne prekryjú a vytvoria nádherné farebné prechody. 

Po zaschnutí sú trblietavé spreje KaiserMist vodeodolné na poréznych povrchoch (papier, textile, drevo apod.). Neobsahujú kyseliny, preto sú bezpečné aj pre použitie na scrapbooking, priamo na fotografiách. Na stredne porézne povrchy (napríklad šepsované plátno) sú čiastočne vodeodolné.

Obsah: 30 ml

Prečítajte si malú recenziu sprejov KaiserMist -  ako vyzerajú, ako sa miešajú, na akom podklade najlepšie držia, či sú vodeodolné, ako ich ja používam apod.

Spreje KaiserMist rada používam vo svojej tvorbe. Páči sa mi na nich najmä to, že trblietavý efekt je veľmi jemný a decentný. Mám rada tiež ich krásne žiarivé farby. Veľmi dobre sa medzi sebou kombinujú, viem, že môžem skombinovať hociktoré dve alebo tri alebo dokonca aj viac farieb a budú sa k sebe hodiť. Nižšie si môžete pozrieť video-návody na niektoré projekty, v ktorých tieto spreje používam.

Mixed media vianočný obrázok, na ktorý som použila šedý sprej KaiserMist:

KM112