Čierny embosovací prášok / Wow!
  • Čierny embosovací prášok / Wow!
  • príklad použitia
  • príklad použitia
  • príklad použitia
  • príklad použitia

Ultra vysoký čierny embosovací prášok / Wow!

3,50 €
Odosielame do 2 pracovných dní.

Ultra vysoký čierny embosovací prášok na techniku horúceho embosovania! Ultra vysoký embosovací prášok sa zataví 3-násobne vyššie ako obyčajný embosovací prášok. Je ideálny na techniku pečiatkovania do horúceho embosovacieho prášku. Ultra vysoký embosovací prášok je skvelý pre mixed media projekty. 

Embosovací prášok je po zatavení vodeodolný a nepriehľadný. 

Obsah: 15 ml

Množstvo
Skladom

Ako pracovať s ultra-vysokým embosovacím práškom

Prečítajte si 5-dielny seriál o tom, ako pracovať s ultra-vysokým embosovacím práškom. V seriáli tiež ukazujem 4 skvelé techniky, na ktoré je ultra-vysoký embosovací prášok priam stvorený.

Ako pracovať s embosovacím práškom 

Základnými pomôckami sú embosovacie prášky, embosovací atrament a teplovzdušná pištoľ (technika nefunguje s fénom na vlasy!). Na výber sú embosovacie prášky s rôznymi efektami - matné, trblietavé / glitter, metalické, perleťové priehľadné, puff prášky s nerovným povrchom, ultra vysoké apod.

Ultra vysoké embosovacie prášky sú charakteristické tým, že po zatavení zostáva embosovaná plocha asi 3-krát vyššia ako pri bežných embosovacích práškoch. Ultra vysoké embosovacie prášky majú väčšie zrniečka, ktoré sa ťažšie prielepia pomocou embosovacieho atramentu, resp- ich ľahšie odfúknete tavnou pištoľou. Preto odporúčam používať teplovzdušnú pištoľ na nižšej rýchlosti alebo ňou fúkat na embosovaný motív zospodu (ak je to možné, napríklad pri papieroch apod.)

Postup na techniku horúceho embosovania / heat embossing:

  1. Na podklade vytvorte vzor pomocou embosovacieho atramentu - pečitakou, cez šablónu, voľnou rukou apod.
  2. Projekt posypte embosovacím prášok. Prichyté sa tam, kde ste naniesli embosovací atrament.
  3. Projekt zahrejte teplovzdušnou pištoľou, až sa embosovací prášok roztaví a zostane hladký.
  4. Nechajte embosovací prášok vychladnúť pár sekúnd.

Video

V týchto dvoch videách ukazujem viacero techník práce s embosovacími práškami. Pozrite si ho a nšpirujte sa pre Vaše ďalšie scrapbookové a mixed media projekty. 

WH00RUH