Fialový vodeodolný atrament StazOn Midi  Vibrant violet
  • Fialový vodeodolný atrament StazOn Midi  Vibrant violet
  • Fialový vodeodolný atrament StazOn Midi  Vibrant violet na bielom papieri - príklad použitia

Fialový vodeodolný atrament StazOn Midi Vibrant violet / Tsukineko

4,30 €

Fialový permanentný vodeodolný atrament StazOn Vibrant VioletAtramentové podušky StazOn Midi sú permanenté a vodeodolné podušky na pečiatkovanie, scrapbooking a mixed media. Atramenty StazOn sú vhodné na porézne, stredne porézne aj neporézne povrchy, ako papier, fotky, plast, acetát, drevo, koža, polymérové hmoty, sklo, porcelán, keramika apod. 

Ak hľadáte permanentný atrament, tak atramentové podušky StazOn sú to najlepšie, čo môžete v súčasnosti dostať. 

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Atramentové podušky StazOn sú vhodné na rôzne techniky - pečiatkovanie so silikónovými a gumenými pečiatkami, techniky nanášania atramenty priamo na papier alebo pomocou špongie.

Atramentové podušky StazOn Midi majú rozmer 5,5 x 5,5 cm. Podušky StazOn majú zvýšený okraj, takže môžete atrament nanášať priamo z podušky. Atrament je rýchloschnúci - 3 sek. na poréznych až do 5 min na neporéznych povrchoch. Po zaschnutí je atrament StazOn vodeodolný.

Čistenie a starostlivosť:

  • Atramentovú podušku zatvorte hneď po použití, aby nevyschla.
  • Po použití pečiatku ihneď umyte čističom StazOn Cleaner a podušku uzavrite, aby nevyschla. Použitie: Pečiatku pošúchajte vankúšikom čističa StazOn. Môžete nechať chvíľu pôsobiť. Potom utrite handričkou alebo servítkou alebo umyte vodou a osušte. Pri väčšom znečistení postup opakujte.

SZ-MID-12