• Znížená cena
Atrament Distress Ink - Tattered Rose
  • Atrament Distress Ink - Tattered Rose

Distress Ink - Tattered Rose / Ranger

4,90 €
3,92 € Zľava 20%

Atramentová poduška Distress Ink - Tattered Rose - atramentová poduška. Vhodná na pečiatkovanie, scrapbooking a mixed media.

Distress Ink od Tima Holtza patria k najobľúbenejším atramentom v scrapbookingu a mixed media svete a nesmú chýbať ani vo Vašej výbave

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Najčastejšie sa atramenty Distress Ink  používajú na dosiahnutie ošúchaného, vintage vzhľadu na papieri, fotkách a textilných vláknach (bavlne). Atrament Distress Ink schne pomalšie ako iné atramenty, preto sa s ním dá na papieri pracovať dlhší čas a vytvárať zaujímavé farebné efekty.

Atramentové podušky Ranger Distress Ink sú vhodné na použitie s pečiatkami, valčekom na farby, hubkou alebo priamo z podušky. Pre lepšie zatekanie farby môžete atrament Distress Ink rozriediť vodou.

  • na báze vody
  • svetlostály
  • neobsahuje kyseliny

Video návod: Základné techniky s poduškami Distress Ink

Atramentové podušky Distress Ink som použila na farbenie papiera s lesklou potlačou. Vo videu ukazujem dve základné techniky práce s týmito poduškami - mokrú a suchú techniku. Ako sa s nimi pracuje, ako sa miešajú s iným farbami a aké efekty vytvára si pozrite v tejto malej video-recenzii:

TIM20240