Filtrovať podľa

Pečiatky na scrapbooking a mixed media

Pečiatky sú skvelý spôsob ako dostať textúru alebo pekný motív na mixed media projekt alebo scrapbookovú stránku. Nie je pravda, že nie sú kreatívne! Vyskúšajte niektorú z mnohých techník s pečiatkami.

Použite niektorú silikónovú textúrovú pečiatku na pozadie mixed media projektu alebo scrapbookovej stránky. Nemusíte sa ani snažiť otlačiť ju dokonale.

Ak chcete obrázkovú pečiatku použiť ako hlavný motív napríklad na pohľadnicu, otlačte ju čo najdokonalejšie na čistý papier a vystrihnite okolo okraje. Motív z pečiatky môžete aj vyfarbiť akvarelovými farbičkami alebo fixkami na spôsob omaľovánky. 

Textové pečiatky sú tiež skvelým spôsobom ako na pohľadnicu alebo art-journal stránku napísať citát pekným písmom (ak si zrovna nie ste istí tým svojím krasopisom). 

Pečiatky používajte s atramentovými poduškami určenými na pečiatkovanie. Ostatné farby používate len na vlastné riziko! Po použití pečiatku hneď umyte vodou a jemným mydlom, prípadne prostriedkom na umývanie pečiatok (napr. StazOn Cleaner). Nechajte voľne vyschnúť alebo jemne utrite mäkkou handričkou. Pečiatky skladujte v obaloch, aby ste ich ochránili pred poškodením a vydržia Vám släžiť dlhý čas.

Pečiatky na scrapbooking a mixed media

Počet produktov: 20

Zobrazuje sa 1-12 z 20 položiek

Aktívne filtre