Aký bol rok 2016? Skvelý!

Koniec roka je tu, tak bilancujem. Som s uplynulým rokom spokojná. Bol to zatiaľ najlepší a najkreatívnejší rok. Podarilo sa mi veľa skvelých projektov a splnila som veľa svojich pracovných plánov. To čo som nestihla alebo sa nepodarilo si nechávam do ďalšieho spolu s novými nápadmi a plánmi. Veď nesmie byť nuda ani v roku 2017!

Uplynulý rok bol rokom videí. Robila som videá aj predtým, ale tento rok som im prišla na chuť. Takže sa tešte na ďalšie. Vaše najobľúbenejšie video:

Moje:

Tento rok bol aj rokom odvážnych projektov. Napríklad predchádzajúce video (Creative Christamas) bol projekt, ktorého som sa veľmi bála. Nemala som žiadny plán ani po tom, čo som spustila natáčania. A napriek tomu, že som ho robila bez prípravy a plánu, dopadlo výborne. Je to jeden z mojich troch naj projektov tento rok.

Tento rok bol rok ATC a výmen, ktoré ma fakt chytili a už sa teším na ďalší rok plný skvelých úlovkov od šikovných báb (aj chalanov, keby sa dakto chcel pridať). Moje najobľúbenejšie ATC boli asi tieto, dúfam, že dievčatám a páčili tiež.

To je na týchto kartičkách na nezaplatenie, spoznala som kopec úžasných dievčat, ktoré tvoria krásne veci, každá po svojom. Nikdy ma to neprestane udivovať, koľko rôznych nápadov vymyslia. Pozdravujem každú z vás! Ste užasné!

Koncom rok som začala plniť aj jeden sľub, ktorý som mala pripravený do nového roku. A síce, viac experimentovať s novými materiálmi a technikami. Tak som sa odvážila na projekty s čipkovaným washi papierom a predbehla som sama seba 🙂 Ale stálo to za to (a ešte len bude).

A tiež som sa konečne pre stala vyhovárať na to, že “to neviem” a začala scrapovať fotky…úľava a spokojnosť nasledovali po prvej stránke.

A tento rok som spravila veeeľa testov a recenzií, aby som si pre seba vyskúšala nejaké veci. Dúfam, že aj pre vás boli užitočné.

Tak, taký bol rok 2016 v CreaMia. Prajem aj Vám krásny, kreatívny rok 2017. Nech je plný splnenýnch plánov. A keď nie sú plány, nech sú naše improvizácie odvážne. Hlavne nech je nový rok 2017 ešte lepší ako bol rok 2016!

 

 

Monika ♥

Things that make you happy – obrázok do tomboly

Tento projekt je trochu špeciálny, robila som ho ako obrázok do vianočnej tomboly v našom tango clube Tangovida. Dúfam, že sa výhercovi bude páčiť. Aj vám 🙂

Detaily:

Video:

Zoznam materiálu: 

Monika ♥